Vánoční čas

Poslední dva týdny ve školce před svátky se nesly ve vánočním duchu. Tvořili jsme adventní věnce, vystřihovali sněhové vločky, malovali zimní krajinu, hráli jsme pohybovou hru „Mrazík“ a taky jsme si udělali „koulovačku“ ve třídě.

Mysleli jsme také na naše maminky a tatínky a těm jsme vyrobili voňavá mýdla, vánoční přáníčka a ozdoby na stromeček ze slaného těsta. Do toho všeho tvoření a vyrábění jsme si ještě k tomu zpívali a učili se básničky. Zkrátka jsme se nenudili :-)

V pátek nás potom čekalo ještě jedno překvapení, nadělování dárečků! Děti hledaly zabalené dárky schované po třídě. Hledání bylo napínavé, neboť samotné paní učitelky málem zapomněly, kde jsou dárečky ukryté :-) Nakonec jsme ale úspěšně všechny dárečky našli a dali doprostřed kroužku, kde jsme si je poté společně rozbalili. Dostali jsme spoustu krásných her, dřevěných hraček, naučných knih i pastelek. Hned jsme si nové hry i hračky rozbalili a pustili se do hraní! Paní učitelky pomohly vysvětlit pravidla nových her a také jsme každé hračce našli její nové místo.Takový byl náš poslední den ve školce minulý týden :-)

Přejeme Vám i všem Vašim blízkým pohodové prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho spokojenosti a Božího požehnání.

Těšíme se, až se po Novém roce znovu setkáme ve zdraví ve školce :-)

 

Mateřská škola Elijáš