Zahájení školního roku

Zde najdete informace ohledně slavnostního zahájení a také průběhu prvního týdne.

 Vážení rodiče,

 
rádi bychom Vás informovali o začátku školního roku.
 
Slavnostní zahájení proběhne v pondělí 2. září 2019 v 8.30 před budovou školy (u hlavního vchodu), poté se žáci s třídními učiteli přesunou do tříd, kde budou do 9.30, poté odcházejí domů. Tento den s sebou nic nepotřebují, ani přezůvky. (Od úterý jsou přezůvky již povinné).
Žáci od 2. do 9. třídy se dostaví v uniformách, žáci 1. tříd přijdou ve slavnostním oblečení a mohou si vzít i aktovku. (Uniformy je možné zakoupit i v tomto týdnu, po domluvě s paní Remsovou.)
 
V úterý a ve středu bude zkrácená výuka, 2. - 5. třída bude končit ve 12.05, 6. - 9. třída v 13.05. (1. třída má jiný režim - rodiče budou informováni e-mailem). Od čtvrtka bude výuka probíhat podle rozvrhu. Konkrétní rozvrh žáci obdrží do středy. Pokud budete potřebovat vědět bližší informace předem kvůli ZUŠ a jiným kroužkům, kontaktujte barbora.klodova@elijas.cz.
 
Od úterý 3. září bude fungovat jídelna i družina, v příloze najdete přihlášku do Školní družiny a Školního klubu. Školní družina je pro žáky od  1. do 6. třídy a školní klub pro žáky 7. - 9. třídy.
Podepsané přihlášky můžete zasílat elektronicky na adresu maria.slamkova@elijas.cz, nebo odevzdat osobně. Ranní družina bude fungovat pro přihlášené žáky již od úterý 3. 9. od 7 hodin.
 
Žáci přihlášení loni ke stravování jsou přihlášeni i nadále. Noví žáci se ke stravování musí přihlásit pomocí vyplněné přihlášky, pak obdrží informace k platbě, přihlašovací údaje a čip. Bližší informace u paní Lukášové - jidelna@elijas.cz.
 
Na webu naleznete seznam pomůcek pro příští školní rok, tyto pomůcky budou děti potřebovat od čtvrtka  5. září.
 
Parkovací kartu obdržíte po vyplnění tohoto formuláře. Vyzvednout si ji pak můžete na sekretariátu.
 
 
S pozdravem a přáním radostného, klidného školního roku pro děti i nás dospělé.