Základní a střední škola je až do odvolání uzavřena

Vážení rodiče,

jistě sledujete informace, které se týkají šíření koronaviru.
Dnes jsme dostali oficiální dokument, který od středy 11. března 2020 nařizuje zákaz osobní přítomnosti žáků v základních a středních školách (toto opatření se netýká mateřských škol).

Proto od zítřejšího dne 11. 3. 2020 zůstává škola Elijáš uzavřena DO ODVOLÁNÍ,  velmi nás mrzí, že tímto se ruší i školní akademie.

 
Žáci si dnes odnesou domů pracovní sešity a učebnice. Rodiče žáků, kteří dnes nebyli ve škole si mohou zítra od 8 do 12 hodin vyzvednout ve škole pracovní sešity a učebnice. Učitelé budou dětem úkoly zadávat, konkrétní způsob vám ještě sdělíme formou e-mailu a webových stránek.
 
Veškeré další informace sledujte na webových stránkách školy.
 
 
Přejeme vám milí rodiče Boží moudrost, rozumná opatření, klid a pokoj v srdci, zvládneme to.
 
 
PS: Pro vaše zklidnění vás chceme informovat o opatřeních, která jsme v souvislosti se šířením koronaviru zavedli v naší škole na základě doporučení MŠMT a hygienické stanice již před 14 dny. Na všech toaletách jsou antibakteriální mýdla a obrázkové návody, jak si správně mýt ruce. 
Denně jsou omývány všechny kliky dezinfekčním roztokem, který doporučil hygienik. V hodinách přírodopisu proběhl praktický nácvik správného mytí rukou.