Naše třída 4.A

Třídní učitelka: Mgr. Hana Buršíková

 

 

 

     Třída 4.A se skládá z 17 žáků,  paní učitelky Hanky a paní asistentky Marušky. Je zde 10 dívek -  Áďa, Denysiia, Emma, Esterka I., Esterka K., Esterka St., Verunka, Viki, Kája, Deborka a 7 chlapců - Daneček B., Daneček V., Martínek, Ondra, Péťa, Šimon a Tomík. V tomto školním roce nás čeká celoroční hra Putování s Willi Fogem. Kromě cestování se zaměříme na čtenářskou gramotnost a prohloubíme si znalosti českého jazyka a matematiky. Nově začneme poznávat jednotlivé kraje České republiky a také její historii. Na naši cestu za poznáním se už všichni moc těšíme.

 

 

O paní učitelce:

Jmenuji se Hana Buršíková a vysokoškolský titul Mgr. jsem získala na Karlově univerzitě v Praze, fakultě teologické, oboru Učitelství. Jsem absolventkou mnoha kurzů a letních škol zaměřených především na činnostní výuku a výuku matematiky dle Hejného.

Mé předchozí zkušenosti pochází ze soukromé základní školy v Praze, kde jsem také působila jako třídní učitelka na prvním stupni.

Velmi si považuji možnosti učit na křesťanské základní škole, v příjemném prostředí i přátelském kolektivu. Plně se ztotožňuji s cíly této školy, kterými je nejen předávání znalostí a dovedností, ale především také vedení žáků ke správným hodnotám a lidským vztahům.

Důležitý je pro mne individuální přístup ke každému z žáků a rozvoj přirozeného talentu a schopnosti obstát v životě.

Mezi mé záliby patří rodina, čtení, cestování, divadlo a hudba.