15.3.2022

Humanitární pomoc Ukrajině

Od úterý 1. 3. do pátku 4. 3. 2022 probíhala ve škole sbírka trvanlivých potravin a nápojů na pomoc lidem postiženým válkou. Solidarita a štědrost předčila očekávání. Kamion s darovanými věcmi vyrazil na cestu ještě tentýž pátek odpoledne. 

Stále je možnost přispět obětem války na Ukrajině finančně prostřednictvím ověřených humanitárních organizací jako je ADRA nebo Člověk v tísni, s nimiž naše škola dlouhodobě spolupracuje.
 
Více informací o aktuální materiální sbírce naleznete zde:
 
Děkujeme za pomoc a účast!

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies