2.5.2022

Komiksová výstava EcoKom

Naše škola Elijáš se již třetím rokem zapojuje do celosvětového projektu s názvem Světová škola, který se snaží rozšířit povědomí veřejnosti o Cílech udržitelného rozvoje a o tom, jak lidé mohou přispět ke globálnímu rozvoji naší planety.
 
V letošním roce studenti prvního ročníku lycea zpracovali téma zabývající se odpovědnou výrobou a spotřebou. Zamýšleli se nad otázkami jako je nadměrná produkce, plýtvání, ohromné množství vyprodukovaného odpadu, recyklace... Co z toho vzešlo? Přijďte se přesvědčit sami!
 
Jménem prvního ročníku lycea bychom vás rádi pozvali na výstavu EcoKom, neboli výstavu komiksů s ekologickou tématikou. Výstava bude probíhat na Brumlovce od 9. do 27. 5. 2022 ve vestibulu budovy Alfa.
Byli bychom velmi rádi, kdybyste si udělali čas a přišli nás podpořit také na vernisáž této výstavy, která proběhne ve středu 11. 5. 2022. Dopoledne bude připraven osvětový program pro žáky základní školy a od 14:30 do 15:30 je program vyhrazen pro širokou veřejnost. I vy si tak můžete ověřit, do jaké míry se v tomto tématu orientujete, možná se něco nového dozvíte a v neposlední řadě si budete moct popovídat se samotnými autory vystavených komiksů.
Těšíme se na vaši návštěvu!
 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies