13.10.2023

Představení Bible Elijáš

V pátek 13. 10. 2023 jsme slavnostně představili Bibli pro školu Elijáš.

Vzácná chvíle spojila celou školu, od těch nejmenších v mateřské škole až po ty nejstarší maturanty, kteří již zakončují svou školní cestu. Důvodem byla oslava a uvítání nového přírůstku do naší školní knihovny - zbrusu nové školní Bible.

Na tuto slavnost jsme pozvali všechny, kteří se na vytvoření této unikátní knihy a její zvláštní přílohy, podíleli. Byla to chvíle setkání a vděčnosti vůči všem, kdo přispěli k tomuto mimořádnému dílu.

Naší školní bibli doprovází také krásná série ilustrací, které nejen vizuálně obohacují text, ale také nám pomáhají lépe porozumět obsahu. Tuto sbírku ilustrací vytvořila naše talentovaná učitelka, Mgr. Hana Jílková. 

Věříme, že tato nová Bible bude znamenat mnoho pro každého žáka naší školy. Co ji činí opravdu zvláštní? Je to tím, že její přílohy a obsah jsou přímo spojeny s naší školou Elijáš. Každý žák, od těch nejmenších po maturanty, obdrží svůj vlastní výtisk, který bude symbolizovat naši spojitost a jednotu.

 

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies