10.5.2023

Štafetový pohár - krajské finále

Štafetový pohár - krajské finále

Skupině žáků druhé až páté třídy se v úterý 25. 4. 2023 podařilo na atletických závodech postoupit do krajského finále Štafetového poháru 2023. A jak se našim závodníkům v krajském finále dařilo?

Běžce v pražských Dejvicích v úterý 9. 5. 2023 přivítalo krásné slunečné počasí a opět jako v základním kole na ně čekaly dvě štafety (8x 100m a 8x 200m). Díky skvělým výkonům, týmovému duchu a bojovnosti si naše škola Elijáš může hrdě připsat 10. místo mezi všemi pražskými školami. A to je opravdu parádní výsledek!!!

Děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies