20.12.2023

Video z vánočního jarmarku 2023

Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc.

Veselé vánoční období se na naší škole neslo ve znamení radosti, pohody a také tradičního školního vánočního jarmarku. Děti i učitelé se spojili dohromady a vytvořili nezapomenutelnou atmosféru plnou radosti a vánočního ducha.

V průběhu několika týdnů před vánočními prázdninami děti se svými učiteli pracovaly na přípravách naší školní vánoční akce.  Jarmark byl rozdělen do několika sekcí, aby každý návštěvník našel něco podle svého gusta. V kavárně se šířila vůně čerstvě upečeného vánočního cukroví, štrůdlů, medovníku, palačinek a vůně aromatického vánočního punče. 

Bazar oblečení nabízel skvělou příležitost pro ty, kteří chtěli najít originální vánoční dárek pro své blízké. Děti nadšeně prezentovaly vlastnoručně vyrobené výrobky – od vánočních ozdob a přání po malé vánoční dekorace.

Kino přilákalo ty, kteří toužili po chvíli oddechu a zábavy. Kvíz byl skvělým způsobem, jak procvičit znalosti o vánočních tradicích a přispět k soutěživé atmosféře mezi žáky. Všechny přítomné nadchnul taneček prvňáčků.

Celý školní vánoční jarmark byl nejen skvělou příležitostí k posílení společenství ve škole, ale také k vytvoření nezapomenutelných vzpomínek pro všechny účastníky. Hlavním vrcholem našeho školního vánočního jarmarku bylo nejen radostné shromáždění a společné prožívání vánočních okamžiků, ale i přispění na dobrou věc.

Bylo nám ctí oznámit, že se nám společnými silami podařilo vybrat impozantní částku ve výši 102.759 Kč pro Nadaci Adra.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies