4.9.2023

Zahájení školního roku

Dnes jsme slavnostně zahájili nový školní rok.

Jako ředitelka školy mám radost, že jsem mohla přivítat všechny žáky, pedagogy i další zaměstnance po prázdninách zpátky ve škole. Naše společná cesta bude pokračovat a já se jsem zvědavá na všechny skvělé věci, které spolu letos prožijeme, a na úspěchy, kterých s Boží pomocí a s Jeho požehnáním dosáhneme.

Naše škola má jedinečnou identitu. Jsme křesťanská škola a věříme v sílu víry, vzájemného respektu a lásky k Bohu a druhým lidem. Motto naší školy je Míříme výš. Vnímáme z něj jednak to, že nad námi je vždycky něco většího, co nás přesahuje. Tím je Bůh, který nás vede a chrání. A také to, že bychom se neměli spokojit s málem. Tak se navzájem povzbuzujme, abychom si stanovili vysoké cíle a vzájemně se podporovali na své dobrodružné cestě za vzděláním.

Ráda bych poděkovala našim skvělým učitelům a pracovníkům, kteří denně věnují čas a energii, aby škola fungovala tak, jak má. Milým rodičům děkuji za důvěru, kterou nám svěřují ve výchově svých dětí. Jejich podpora a spolupráce jsou pro školu nepostradatelné. Žákům bych chtěla popřát, aby každý den vnímali jako příležitostí objevit něco nového, prožít něco hezkého a něco se naučit.

S novým školním rokem přichází nové výzvy a příležitosti. Věřím, že s Boží pomocí a vzájemnou podporou dosáhneme mnoha úspěchů.  Moc si přeji, aby tento školní rok byl naplněný spoluprací, laskavostí a radostí, jak o tom mluvil i náš školní kaplan.

Přeji nám všem požehnaný a úspěšný nový školní rok. Věřím, že škola byla, je a bude pod Božím vedením a ochranou, o což jsme také prosili v modlitbě s naším zřizovatelem.

S láskou a vděčností

Petra Bulejčíková

ředitelka školy Elijáš

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies