24.6.2026

Rozlučka s Nazárkem

Rozlučka s Nazárkem

Dnes jsme se ve družině rozloučili s Nazárkem a Nikitou, kteří se stěhují do nového města a byli tady dnes naposledy. Věříme, že se jim na novém místě bude líbit a najdou tam nové kamarády. Společně jsme si dali zmrzlinu, rozdali jsme si dárky i k ukončení letošního školního roku a popřáli jsme si Krásné prázdniny. Věřím, že se všichni v září setkáme ve zdraví a plné pohodě.

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies