Rozlučka s Nazárkem
Dnes jsme se ve družině rozloučili s Nazárkem a Nikitou, kteří se stěhují do nového města a byli tady dnes naposledy. Věříme, že se jim na novém místě bude líbit a najdou tam nové kamarády. Společně jsme si dali zmrzlinu, rozdali jsme si dárky i k ukončení letošního školního roku a popřáli jsme si Krásné prázdniny. Věřím, že se všichni v září setkáme ve zdraví a plné pohodě.