Škola v přírodě, Březová 2019

Pondělí, úterý:

Zdravíme všechny z Resortu Březová, první den jsme se seznámili s areálem, s našimi instruktory a zkusili si první hry a aktivity. Večer bylo trochu deštivo, ale jsme ubytováni na hlavní budově v suchu a teple. Úterní počasí je zatím zamračené, ale neprší. Dnes máme v plánu projížďku na koních a raftech. 

 

Středa:

Rafty i koně jsme si užili i přes nepřízeň počasí, dnes nás čekají hry a velká lanová dráha. Mrholí, ale odpoledne by mělo přestat pršet úplně, necháme se překvapit :) 

 

Čtvrtek:

Kromě lanové dráhy jsme si včera užili i laser game, bungee trampolíny a večer jsme otestovali naši odvahu na noční hře a byl to náš prozatím nejnabitější a nejlepší den.  

V tuto chvíli jsme na čtvrtečním dopoledním programu - padáme volným pádem z věže (jsme samozřejmě jištěni :)) Odpoledne budeme lézt po velké stěně a navečer musíme sesbírat dříví na táborák a buřty.

 

Pátek:

Stěna se všem líbila a děti se předháněly kdo vyleze výš. Táborák jsme si udělali stylově ve středověké tvrzi a buřty byly výborné. 

Dnes jsme si sbalili a uklidili pokoje a jako poslední aktivita nás čeká lukostřelba. Potom už pro nás přijede autobus a budeme se všichni těšit domů.