Třídní učitelka: Mgr. Hana Buršíková

Tak to jsme my - páťáci.

Ve třídě 5.A je 18 žáků, třídní paní učitelka Hanka a také paní asistentka Lizzie. Je zde 10 dívek -  Áďa, Denysiia, Emma, Esterka I., Esterka K., Esterka St., Verunka, Viki, Kája, Deborka 8 chlapců - Daneček B., Daneček V., Martínek, Ondra, Péťa, Tom, Samuel a Šimon.

Těšíme se na prohlubování dosavadních znalostí, dovedností, přátelství, na práci i legraci, se kterou jde všechno lépe. Věříme, že se nám vydaří společná škola v přírodě, nová týmová hra, přespávačka ve škole a spousta dalších naplánovaných akcí. Jsme odhodláni zvládnout všechny překážky i viry a naopak prožít krásný školní rok :-).

 

O paní učitelce:

Jmenuji se Hana Buršíková a vysokoškolský titul Mgr. jsem získala na Karlově univerzitě v Praze, fakultě teologické, oboru Učitelství. Jsem absolventkou mnoha kurzů a letních škol zaměřených především na činnostní výuku a výuku matematiky dle Hejného.

Velmi si považuji možnosti učit na křesťanské základní škole, v příjemném prostředí i přátelském kolektivu. Plně se ztotožňuji s cíli této školy, kterými je nejen předávání znalostí a dovedností, ale především také vedení žáků ke správným hodnotám a lidským vztahům.

Důležitý je pro mne individuální přístup ke každému z žáků a rozvoj přirozeného talentu a schopnosti obstát v životě.

Mezi mé záliby patří rodina, čtení, cestování, divadlo a hudba.