2.5.2022

Předškoláčci ve škole

Předškoláčci ve škole

Předškoláčci z naší školky se byli nedávno podívat do školy Elijáš, do první třídy. Prvňáčci si vzali návštěvu ze školky „pod svá křídla“. Povídali jim o tom, co ve škole dělají, co je baví, čemu se už naučili a na co se můžou budoucí školáčci těšit. Předškoláčci se také posadili do školních lavic, plnili jednoduché úkoly a vyzkoušeli si práci s interaktivní tabulí.

Předškoláčkům se ve školce moc líbilo ale paní učitelky ze školky jsou rády, že si svých Oveček a Rybiček ještě pár měsíců užijí ve školce, než mnohým z nich od září začne nové dobrodružství :-)

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies