8.5.2022

Střípky z Velikonoc

Střípky z Velikonoc

Velikonoce byly v naší školce velkým tématem po velkou část minulého měsíce. Přibližovali jsme si nejen význam Velikonoc a důležité zvyky, ale taktéž jsme si četli příběhy z dětské Bible a vysvětlovali si, jaký význam pro nás mají Velikonoce po křesťanské stránce. 

 

Ovečky a Rybičky si taktéž zkoušely ozdobit vlastní vajíčko, které si poté odnesly domů. Malovali jsme, lepili a zdobili. Vajíčko jsme taky tvořili z jiných materiálů- ať už z papíru, tak třeba z toho, co používáme ve školce například na tělocvik a rozcvičku. Fantazii se meze nekladou a tak jsme se ani my nebáli být jaksepatří kreativní :-)

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies