24.12.2020

Vánoční čas

Vánoční čas

Poslední dva týdny ve školce před svátky se nesly ve vánočním duchu. Tvořili jsme adventní věnce, vystřihovali sněhové vločky, malovali zimní krajinu, hráli jsme pohybovou hru „Mrazík“ a taky jsme si udělali „koulovačku“ ve třídě.

Mysleli jsme také na naše maminky a tatínky a těm jsme vyrobili voňavá mýdla, vánoční přáníčka a ozdoby na stromeček ze slaného těsta. Do toho všeho tvoření a vyrábění jsme si ještě k tomu zpívali a učili se básničky. Zkrátka jsme se nenudili :-)

V pátek nás potom čekalo ještě jedno překvapení, nadělování dárečků! Děti hledaly zabalené dárky schované po třídě. Hledání bylo napínavé, neboť samotné paní učitelky málem zapomněly, kde jsou dárečky ukryté :-) Nakonec jsme ale úspěšně všechny dárečky našli a dali doprostřed kroužku, kde jsme si je poté společně rozbalili. Dostali jsme spoustu krásných her, dřevěných hraček, naučných knih i pastelek. Hned jsme si nové hry i hračky rozbalili a pustili se do hraní! Paní učitelky pomohly vysvětlit pravidla nových her a také jsme každé hračce našli její nové místo.Takový byl náš poslední den ve školce minulý týden :-)

Přejeme Vám i všem Vašim blízkým pohodové prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho spokojenosti a Božího požehnání.

Těšíme se, až se po Novém roce znovu setkáme ve zdraví ve školce :-)

 

Mateřská škola Elijáš