Financování

Křesťanská základní škola Elijáš je zapsána v rejstříku škol vedeném MŠMT. Dle školského zákona má škola zapsaná v rejstříku škol nárok na normativní financování (podle počtu žáků) z MŠMT.

Dalším zdrojem financování je příspěvek zřizovatele školy, kterým je České sdružení Církve adventistů sedmého dne.

V neposlední řadě využíváme financování prostřednictvím školného.

Od školního roku 2023/2024 je školné stanoveno na 27.000 Kč za školní rok.

Zpoplatněn je i pobyt ve školní družině částkou 500 Kč měsíčně (od školního roku 2023/2024 částkou 600 Kč měsíčně).

Tento systém je plně v kompetenci zřizovatele.

Chceme také získávat prostředky z různých dotací a grantů určených pro školství a budeme vděčni za jakýkoliv sponzorský dar.

Číslo účtu: 223671936/0300.