ZŘIZOVATEL

Svoji činnost škola započala v roce 2008 a je zapsána ve školském rejstříku MŠMT.

Zřizovatelem školy je České sdružení Církve adventistů sedmého dne

Církev adventistů provozuje celosvětově přes 7 000 škol různého stupně s více než 1 milionem žáků a studentů.

Do školy Elijáš jsou přijímáni i žáci bez vyznání, jejichž rodiny mají ke křesťanství kladný vztah. Vedeme děti k základním křesťanským principům, morálním hodnotám.

České sdružení CASD
Peroutkova 57
150 00 Praha 5 – Smíchov

Web: www.ceskesdruzeni.cz

e-mail: cs@casd.cz

RADA ŠKOLSKÉ PRÁVNICKÉ OSOBY

Rada školské právnické osoby je orgán stanovený zřizovatelem (České sdružení CASD) na základě školského zákona.

Rozšířením Rady školské právnické osoby (RŠPO) vzniká tzv. Správní rada. Její složení je opět v kompetenci zřizovatele.

RŠPO se setkává podle stanoveného harmonogramu po celý rok. Správní rada se setkává 2krát ročně.

RŠPO pracuje ve složení:

Vít Vurst, B.Th.            - předseda ČS CASD